Armis Lucca Yatak 90X200

Whatsapp İletişim
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
90X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

Bu ürün tüm Türkiye'ye ücretsiz kargolanmaktadır. Ayrıca bir çok şehir için kata teslim ve montaj hizmeti verilmektedir. Detaylar İçin Tıklayınız.

Yurtdışı Kargo Detayları İçin Buraya Tıklayınız.

 • Ürün Özellikleri
 • Lucca Yatak

  Tam ayarında bir yatak!
  Ne çok sert ne de çok yumuşak.
  lucca_1.jpg (65 KB)
   
   Paket Yay Rahatlığı

  Paket yay sistemi ile geliştirilen Lucca yatak, üzerine uygulanan baskı miktarına göre bölgesel tepki vererek omurganızı destekler. Vücudun farklı bölgesel destek ihtiyaçlarını karşılar. Böylece uyku sırasında gelişebilecek istem dışı hareketleri engelleyerek uyku bölünmelerinin önüne geçer. Ayrıca klasik yay sistemlerine göre normal yaylara göre iki kat daha uzun ömürlüdür.

   

  Hyper ve soft konforu ile tanışma vakti!

  Çift taraflı Lucca yatağın kapitonesi Hyper sünger, yumuşak sünger ve yoğun elyaf ile dokunmuştur. Sizi uyumaya davet ettiği kadar yumuşak bir deneyim sunar. Vücut boşluklarını doldurmanın yanı sıra ideal uyku için ihtiyaç duyulan konforu da sağlar. Bu sayede güne sağlıklı başlamanın keyfini vadediyor.

  lucca_5.jpg (110 KB) 
  Saten Dokuma Kumaş

  Yatağınızın üst yüzeyinde kullanılan pamuklu saten kumaş ipeksi bir dokunuş ve şık bir görünüm sunar. Nem yönetimini destekleyen ısı yalıtım özelliği ile ferah bir uyku sağlarken kötü koku, küf ve bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

  lucca_ozellik_1.jpg (33 KB)

  lucca_ozellik.jpg (142 KB)

  Lucca.jpg (58 KB)
  armis-logo.png (34 KB)      
  yy.jpg (32 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.