Armis Space Yatak 90X190

Whatsapp İletişim
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
90X190
Renk
 
Krem,Sütlü Kahve
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Uyku Yapıcı Kumaş

  Space Yatak, özel Sleep Maker kumaşı ile topraklama terapisi yapmanın alternatif bir yoludur. Space ile kendinizi doğanın içinde hissedin... Doğanın topraklama özelliğini uyku ortamınıza taşıyor ve uyku kalitenizin artmasına yardımcı oluyor.

  Paket Yay Konforu

  Paket yay sisteminde yaylar birbirine bağlı kumaş paketlere yerleştirilerek hazırlanır. En önemli özelliği birbirinden bağımsız hareket edebilen yayların uygulanan basınç miktarına göre tek tek tepki verebilmesidir.

  Böylece vücudun ihtiyatlı desteği bölgesel destek sağlar. Ayrıca geleneksel yay sistemlerine göre iki kat daha uzun ömürlüdür.

  Uzay teknolojisi

  Astronotların maruz kaldığı 'G' baskısını azaltmak için geliştirilen visco, medikal ve uyku sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Son derece esnek yapıya sahip elastik visco destek tabakası, vücudun şeklini alır ve vücut boşluklarını doldururken, yerçekimi noktalarındaki baskıyı azaltır. Space yatakta kullanılan açık hücreli Visco, muadillerine göre hava transferini desteklerken yumuşak bir uykuya davet ediyor.

  Çıkarılabilir Üst Kılıf

  Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı sayesinde istediğiniz zaman temizleme imkanı sağlar. Yıkamaya karşı dayanıklıdır ve kumaşı uzun süre yıpranmaz. Bu özelliği sayesinde daha sağlıklı ve hijyenik bir uyku konforu sağlar.

  Sleep Maker kumaş ekstra hijyen ve nem yönetimi sağlar...

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.