İdaş Legendary Yatak 100X200

18.511 TL
Not
:
Paylaş:
Ürün Özellikleri
Ölçü
 
100X200
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

rün görseli kısa süre içerisinde yüklenecektir.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İdaş Legendary Yatak

  Vazgeçilmez bir uyku için 7 Ağırlık Bölgeli Pocket Yay ile tasarlanan Legendary; Anatomik bir yüzey sağlayarak eşlerin uyku sırasında birbirlerinin hareketlerinden etkilenmelerini engeller. Vücudunuzun desteğe ihtiyaç duyduğu kalça ve omuz bölgelerine ekstra rahatlık sağlar. Oeko-Teks 100 Sertifikalı İDAS Tay Tüyü geniş hava kanalları sayesinde yatağın nefes almasına yardımcı olur. Böylece neme karşı direnç gösterir ve bakteri, akar gibi canlıların barınmasını engeller. Doğal keten kumaşı her mevsim ferah ve mutlu bir uyku sağlar.

   

  Pocket Yay Sistemi

  7 Ağırlık Bölgeli Torba Yay Teknolojisine sahip olan Immense'de yayların her biri ayrı ayrı bez torbalarla paketlenip dizilir. Böylece yaylar birbirinden bağımsız tepkime yeteneği kazanır. Çiftlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmemeleri ve uyku sırasında hareket ederken ideal destek seviyesinin korunması sağlanır. Birbiriyle temas etmeyen yaylar uzun süre formunu korur ve yıllarca ilk günkü desteğini sağlar. 7 farklı ağırlık bölgesine sahip olan bu sistem, vücudun basınç noktalarına göre tepki veriyor; Baş, boyun ve bel ağrısı gibi şikayetleri azaltır. Aynı zamanda dolaşım problemlerini en aza indirerek uyku sırasında istenmeyen hareketlerin önüne geçer. Daha kaliteli ve kesintisiz bir uyku vaadeder.

   

  At Kılı

  At kılının güç ve esneklik kazandırmak için özel bir işlemle bükülmesi ve birbirine sabitlenmesiyle hazırlanan HAIRLOK Hava Kanalı Konfor Katmanı, tüm iklim koşullarında ve tüm yatış pozisyonlarında omurgayı tam ve doğru bir şekilde destekleyerek sağlıklı bir uyku konforu sağlar. Vücudun ağırlık merkezine göre tasarlanan 7 Bölgeli Pocket Yay Sistemi, konfor katmanına uygun olarak vücudun omurga eğrisini korurken; Doğal Lateks tabakası ise hava transferini maksimum seviyede tutarak ısı ve nem dengesini sağlar. Doğal keten örgü kumaş, küf, bakteri ve toz akarlarıyla savaşarak siz uyurken temiz ve güvenli bir uyku ortamı yaratır.

   

  Lateks Desteği

  Kauçuk ağaçlarının sütünden elde edilen Lateks mucizesi ile tüm uykular eşsiz bir maceraya dönüşüyor. Sütün çeşitli aşamalardan geçerek köpük haline getirilmesiyle üretilen lateks, içerdiği hava kanalları sayesinde doğal bir klima görevi görür. Doğadan elde edilen bu özel malzeme, sizi yatağa gömülmüşlük hissinden arındırarak vücut boşluklarınızı doldurur. Tüm uyku konfor ve sağlıkla buluşuyor.

   

  El Yapımı

  Legendary el yapımı yatak, elde yayılan Doğal At Kılı Dolgu malzemesi sayesinde yüksek esneklik gösterir ve vücut ağırlığınızı tepeden tırnağa eşit olarak dağıtır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.